Hakkımızda

ÖZ AY KALIP MAKİNA 2013 yılında Kurulmuş olup  profesyonel ekibi ile çalışmaktadır.  Pressline markası, kalıp ve makina imalatını birlikte yapmasıyla gücü katlanarak bugün 10’un üzerinde ülkeye ihracat yapan güçlü bir marka haline geldi.

Pressline bugün makina ve montaj kısmına imalat sürecini kısaltmaya yönelik yatırımlar yaparak müşteri memnuniyetini en üst seviyelere çıkarmayı da bir başka temel hedef seçerek üretimine devam etmektedir.

Pressline; Üretimini yaptığı Kalıp, Rulo Açıcı, Servo Sürücü, Doğrultmalı Servo Sürücü, Boy Kesme Haları, Pres, Abkant, Laser Markalama ve Kesme makinalarıyla birçok farklı sektöre anahtar teslim çözümler sunmakta, müşterilerini tek bir firmayla muhatap kılarak, imalat sırasında farklı farklı firmaların anlaşmazlıklarını müşteriye yansıtmamaktadır. 

Vizyonumuz:
Pressline, sürekli gelişen değişen teknolojik gelişmeleri yakından takip eder ve mümkün olan en kısa zamanda bunu imalatına yansıtır. Makinaların imalatı ve imalat süreci titizlikle hazırlanmış belli başlı profesyonel çözümler ve uygulamalar takip edilerek yapılır.
 
Misyonumuz:
Pressline, aynı zamanda ihracat yapan bir firmadır. Bu husus, sadece Pressline’ı değil, bir silsile gibi tedarikçisinden çalışanına her kesimi etkilemekte ve ağır sorumluluklar getirmektedir. Çünkü ihracat yaptığınız ülkelerde yarattığınız imaj sadece sizi değil ülkenizin de imajını etkilemektedir. Pressline, zaten büyük çoğunlukla sadece montaj ekonomisinden ibaret ülkemizin imajına bir de profesyonel ve etik olmayan davranışların kısa, orta ve uzun vadede sakıncalarının olduğu bilinciyle azami dikkat göstermektedir.
 
Kalite Politikamız:
Kaliteli bir iş çıkmasının çeşitli adımları ve şartları vardır. Zamanında teslim edilmeyen bir makinanın kaliteli malzemelerle dolması tek başına yeterli değildir. Verimli olmayan kaliteli malzemenin veya markanında  yanlış hesaplamalar sonucunda verimli çalışmaması da kaliteyi etkileyen bir başka faktördür. Dolayısıyla en verimli ve sorunsuz çalışan ve sonrasında teknik desteği verilebilen hizmet ve ürünler kaliteyi ortaya çıkartır. Dolayısıyla kalite; tecrübe, mühendislik, arge, satış sonrası hizmetler ve doğru ürünlerle ortaya çıkan bir sürecin adıdır.